KARAASLAN DEMİR VE RÖMORK İMALATI LTD. ŞTİ.

 Uysal hidrolik tüm çalışmalarında insana ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koymaktadır. Ayrıca gerçekleştirdiği yurt dışı hizmeti ile de Uysal Hidrolik kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımanın ve böylece ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmanın da haklı gururunu yaşıyor.
www.uysalhidrolik.com

 
Uysal Hidrolik

 Römork, treyler, karoser, damper, tanker, karavan, taksi römorku, itfaiye tankeri, askeriye remork, tarım römork, tekne remork, jeneratör remork, kompresör römork, tarım alet ve makinaları yedek parçaları
www.cayirova.com.tr

 
Çayırova Römork

 "Güvenli Lastik" kavramına büyük önem veren kuruluş, lastik-deney test merkezinde ürünlerini uluslararası standartlardaki testlerden geçiriyor. Ayrıca daima daha iyiyi yakalamak adına Araştırma-Geliştirme birimindeki uzmanların bilgisayar kontrollü laboratuvarlarında çalışmaları sürüyor.
www.petlas.com.tr

 
Petlas

 Entegrasyonu ve üretim maliyetini düşürücü yatırımlara verilen önemle, tüketicinin beklentilerine en uygun kaliteli ürünü, en düşük maliyetle ve en kısa sürede tedarik etmesini sağlayacak yapılanmaya özen göstermektedir
www.tezcan.com

 
Tezcan Galveniz

Bünyesinde eşkenar köşebent, IPN, IPE ve UPN profil üretimini  geniş yelpazede gerçekleştiren  şirketimiz; kurulduğu günden itibaren kalite odaklı üretimin ve sektör lideri olmanın haklı gururuyla yurt içi ve yurt dışı pazarda hizmete devam etmektedir.
www.tosyaliholding.com.tr

 
Tosyalı Holding

NOKSEL 2001 yılından itibaren boyuna kaynaklı boru profil üretimini gerçekleştirmektedir. 

www.noksel.com.tr

 
Noksel Çelik Boru A.Ş.
   
Yukarı Mah. Dede Korkut Cad. No:15
Çivril / Denizli